Author Topic: Uzaktan Eğitim Alt Yapısı  (Read 795 times)

admin

• Administrator
  • Sr. Member
    • View Profile
Uzaktan Eğitim Alt Yapısı
« on: April 20, 2020, 02:21:03 PM »
Uzaktan Eğitim Alt Yapısı

Uzaktan Eğitim Alt Yapısı olan eğitim kurumları uzaktan eğitim verebilir. Uzaktan eğitim ile eğitim mekana ve zamana bağlı olmaktan çıkar eğitimde fırsat eşitliği sağlanır. Dünya genelinde salgın virüs vakasından sonra artık eğitimler uzaktan verilmeye başlandı. Uzaktan eğitim verebilmek için yeterli donanım ve yazılıma sahip olmak gerekir. Uzaktan eğitim yazılımı konusunda öncü olan firmamız uzaktan eğitim vermek isteyen eğitim kurumalarına ürettikleri yazılımlarla kesintisiz eğitim vermelerini sağlar.

Uzaktan eğitim ile bireyler internet bağlantılı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan bağlantı sağlayabilir. Uzaktan eğitim yazılımları öğretmenlere canlı yayın yapma imkanı sunar. Öğretmenler panel üzerinden dosya ve veri paylaşımı yapabilir. Yönetici, öğretmen ve veli için ayrı bir profil bulunur. Yazılım programı öğretmenlere büyük kolaylık sağlar. Öğretmenler kendi profillerinden öğrencilerin derslerini takip edebilir. Birebir etüt planlarını bu sistem üzerinden ayarlayabilir. Bütün duyurular tek tıkla bu panelden kolayca yapılabilir. Öğretmen, öğrenci arasındaki köprü bu panelden sağlanır. Öğretmen paylaşımlarını bu panelden yapabilir. Yönetimsel duyuruları buradan yapabilir. Öğrenci atama, sınıf oluşturma, veli ekleme gibi işlemleri bu bölümden yapabilir. Modül içinde yer alan e-kütüphane ile öğrenciler bilgi kaynaklarına çok kolay ulaşabilir.

Uzaktan eğitimin en büyük sıkıntılarından birisi öğretmen ile öğrenci etkileşiminin az olmasıdır. Bizim geliştirdiğimiz yazılım programlarında bu unsuru dikkate aldık. Öğretmen ile öğrenciyi arasında etkileşim bizim yazılım programımızda yüksektir. Öğrenci dersi izlerken canlı olarak bağlandığı için sormak istediği soruları sorabilir. Öğretmen dilerse dersi soru cevap tekniği ile işleyebilir. Uzaktan eğitim yazılım programımızı incelemek için hemen web sitemize giriş yapın. Web sitemize bağlanmak için E-uzaktan.com bağlantı adresini kullanabilirsiniz.

Uzaktan eğitim konusunda ihtiyaç duyulan yazılım programlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Firmamızdan aldığınız ürünlerle ilgili tüm güncellemeler ücretsiz olarak size sağlanır. Böylece satın almış olduğunuz bir lisansın ömür boyun güncellemesine de sahip olmuş olursunuz. Uzaktan eğitim hakkında bilgi sahibi olmak ve yazılım programlarımızı incelemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

https://www.e-uzaktan.com